Na zlepšenie našich webových stránok používame súbory cookies. Prehliadaním týchto webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookies. Ak sa chcete o používaní súborov cookies dozvedieť viac, kliknite na ďalšie informácie.

Obsah

Prenájom strojov a zariadení

Obec Podhájska poskytuje občanom našej obce a majiteľom nehnuteľností v našej obci možnosť si prenajať traktor, kontajner, vlečku, malotraktor a krovinorez. Prenájom je vždy po dohode s obecným úradom.

Vybavuje: Beáta Haluzová telefón: +421 35 6586 106 alebo e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Poplatky:

  • Prenájom traktora (1 hod.) - 26,55 EUR  
  • Prenájom traktora občania s trvalým pobytom (1 hod.) - 17,30 EUR
  • prenájom kontajnera (1 deň) - 1,00 EUR
  • prenájom vlečky (1 deň) - 1,00 EUR
  • prenájom malotraktora (1 hod.) - 5,00 EUR
  • prenájom krovinorezu (30 min.) - 1,65 EUR